top of page
Search

Zelta plosts 2018

Updated: Oct 28, 2018


Zelta plosts ir ikgadējs bijušo, esošo un topošo ačkupiešu pasākums, kurā mēs iepazīstam viens otru daudz labāk un iemācāmies katra dalībnieka spējas un viņu stiprākos trumpjus. Šo pasākumu organizē Ačkupa Kultūras centrs, kas visa gada laikā veido vēl dažādus pārsteigumus. Katru gadu tas notiek citā vietā un katru reizi sagaida mūs ar citiem uzdevumiem.


Šogad Zelta plosts notika Lodē, kas atrodas 15km attālumā no Cēsīm. Mēs staigājām pa skaistajām Līču laņģu klintīm, kur rotāja burvīgās rudens krāsas, kailas klinšu sienas un mūs priecēja ļoti silta atvasara.

Ieradāmies visi draudzīgi ar vilcienu, kur mūs sagaidīja organizatori. Pirms starta mēs izlozējām komandas, kurās būsim dalībnieki, rezultātā tika izveidotas četras komandas, kuru nosaukumus izdomāja paši dalībnieki. Rezultātā “Zelta plosts 2018” piedalījās Zilā govis, Slidenie, Zelta zivtiņa (ZZ) un ne-SLAZDĀ.


Pēc komandu sadales, devāmies pārgājienā ar organizatoriem pa priekšu. Jau drīz vien apstājāmies pie pirmajiem uzdevumiem, kuros vajadzēja izmēģināt roku stiprumu ar čību mešanu un draudzīgi paskriet, cieši sasietiem kopā. Tālāk mēs devāmies dziļāk mežā, pa ceļam piedaloties faktu spēlē par klintīm, sacerot dzejoļus, velkot virves un lecot ar maisiem. Paralēli tam, mums bija jāatrod smagākais ķieģelis un lielākā rudens lapa.Noslēgumā, neilgi pirms vilciena ierašanās, notika apbalvošana, kur pirmā vieta tika iegūta ar lielu punktu pārsvaru:

4.vieta – Slidenie

3.vieta – ne-SLAZDĀ

2.vieta – Zelta zivtiņa jeb ZZ

1.vieta – Zilā govis
bottom of page