top of page
Search

Sudrabotie ZiemassvētkiIkgadēja Ačkupa tradīcija ir vienā no noslēdzošajiem gada mēģinājumiem tikties visiem mēģinājumu zālē un kopīgi sagaidīt svētkus. Jāsaka, ka pēdejos divus gadus šī tradīcija tika improvizēti aizvadīta citādāk visiem zināmo apstākļu dēļ, tādēļ šosezon esam īpaši priecīgi par Ačkupa Ziemassvētkiem, jo tie varēja atkal noritēt kā ierasts - silti, skaisti un visiem kopā cieši blakus.


Šī gada svētku tēma bija ‘’Sudrabotie Ziemassvētki’’, kas nozīmēja to, ka visiem jāierodas tērptiem sudrabā, vai tērpam jāietver sudraba elements. Vakara gaitā balsojām par labāko sudraba tērpu un balsojumā uzvarēja mūsu vadītāja Elita!


Ačkupa Ziemassvētku vakara neiztrūkstoša sastāvdaļa ir mūsu pašu veidoto tradīciju piekopšana. Viena no tām ir atskats uz kalendārā gada notikumiem - arī šogad atsktījāmies uz mūsu 2022.gadu un secinājām, ka esam paveikuši lielu darbu, un šis gads bijis notikumiem bagāts. Apkopojot šajā gadā izdejotās dejas, tika secināts, ka pirmajā vietā ierindojās jeb visdejotākā gada deja ir bijusi ''Es izjāju prūšu zemi'' - tā nu deja tika izdejota vēl pēdējo reizi šajā gadā mūsu Ziemassvētku pasākumā.

Protams, arī tuvāka iepazīšanās ar šī gada jaunajiem dejotājiem ir ikgadēja tradīcija, kuru nekad neaizmirstam. Un, kā jau Ziemassvētkos pieklājas, apmainīšanās ar dāvanām, laba vēlējumiem un gardu našķu baudīšana.


Kaut arī ir vēl daži darbiņi, kurus jāpaspēj padarīt pašā 2022.gada izskaņā, varam teikt, ka šis gads ir nesis prieku, atjaunojis dejas sparu un viennozīmīgis licis saprast, ka deja mūsu dzīves padara par kripatiņu laimīgākas. Esam gandarīti par padarīto un ar nepacietību gaidām nākošo gadu!


Vēlamies teikt lielu paldies mūsu Ziemassvētku organizatoriem par burvīgo atmosfēru un rūpīgi padarīto darbu! Esam noķēruši siltu un patīkamu Ziemassvētku sajūtu, ar kuru esam gatavi sagaidīt Ziemassvētku vakaru, kā arī ar lielu krāšņumu gaidām Jauno gadu!


Lai sirsnīgs šis svētku gaidīšanas un pavadīšanas laiks!bottom of page