top of page
Search

‘’Elitas kauss’’ 2021Nu jau par tradīciju kļuvušās sporta spēļu sacensības ‘’Elitas kauss’’ norisinājās trešo reizi. Kā ierasts, sacensības notika vasarā - šogad tas bija 14.augusts. Norises vieta joprojām nemainīga – RSU Sporta un Atpūtas bāze ‘’Taurene’’ ir tā vieta, kur visi dalībnieki pulcējas, lai aizvadītu sacensības sportiskā un brīvā atmosfērā.


Abus iepriekšējos gadus sacensības notika starp 3 komandām – ‘’Ačkups’’, ‘’Austris’’ un ‘’Ex Ačkups’’, taču šogad dalībniekiem pievienojās vēl ceturtais pulciņš – ‘’Ex Austris’’. Lai būtu pavisam interesantāk, dalībnieki šoreiz tika savā starpā sadalīti un apvienoti tā, lai izveidotos pavisam jaunas komandas, kurās būtu dalībnieki no visiem četriem iepriekš minētajiem pulciņiem. Pēc tam katrai jaunizveidotajai komandai tika piešķirta krāsa, kā arī katras komandas pirmais uzdevums bija izdomāt kopīgo nosaukumu, lai veiksmīgi varētu sākt cīņu par ceļojošo sacensību kausu, kuru pagājušajā gadā ieguvām mēs paši ačkupieši!


2020.gada ''Elitas kausa'' kopbilde


Kā ierasts, diena sākās ar organizatoru un vadītājas Elitas uzrunām un kopīgu iesildīšanos, tālāk sekojot darbīgai, aizrautīgai un pozitīvai dienai ar dažādiem uzdevumiem. Sacensības sevī iekļāva volejbola un futbola spēlēšanu, dvieļu bola spēli, uzdevumus ar baloniem, kā arī dalībnieki mērojās spēkiem organizatoru sagatavotajā stafetē.Dienas noslēgumā sekoja kopīgas vakariņas, rezultātu apkopošana un apbalvošanas ceremonija, kā arī, kā jau dejotājiem ierasts, vakara noslēgumā dalībnieki vienojās kopīgos deju soļos sacensību noslēguma ballītē. Par 2021.gada ‘’Elitas kausa’’ uzvarētājiem un ceļojošā kausa ieguvējiem tika godināti violetās komandas ‘’Lavandas smarža’’ dalībnieki! Sirsnīgi sveicam uzvarētājus!Lielu paldies vēlamies teikt ‘’Elitas kausa’’ organizatoriem par to, ka šī ir diena, kad gaisā virmo sarunas, nebeidzama pozitīvisma un smieklu deva, jo šī ir vieta, kur satiekas esošie un bijušie dejotāji, lai dalītos atmiņās, stāstos un kopīgā pieredzē.

Uz tikšanos ‘’Elitas kausa’’ ceturtajā izcīņā!

bottom of page